Hakkımızda

İBAK MAKİNE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

1993 yılında başlayan ticari faaliyetimiz, 1995 yılında Türkiye’de ilk shrink makinelerini üreten ve bu yolda önder olan kurumsal bir firmada 6 yıl satış pazarlama ve üretim aşamalarında çalıştıktan sonra 2001 yılında İBAK markası ile kendi oluşumumuzu oluşturarak siz değerli müşterilerimize hizmete başladık.

Kuruluşunda 150 metrekare olan hizmet üretim alanımız, bugün 1500 metrekare kapalı alanda lazer kesim ve otomatik apkant kesim büküm üniteleri, cnc ve tam otomatik torna freze imalatları ile tamamen kendi bünyemizde seri üretime geçerek gelişimimize devam ediyoruz.

Pvc, poliolefin, polietilen shrink filmler, gıda strech filmleri ve paleth strech filmlerinde de daima stoklu, kaliteli ürün ve hızlı dağıtım ile tüketicilerin tercih ve taleplerine anında cevap vermekteyiz.

Yılların getirdiği uzmanlık ve bilgi birikimiyle beraber hep meraklı ve araştırmacı kalan ruhumuz ve azmimizi kaybetmeyerek daha kaliteli, daha seri ve daha uygun fiyatlı shrink makineleri üretmenin yollarını aradık.


Bugün özel talep ve üretim çözümlerimizin dışında seri üretim shrink makineleri, yedek parçaları ve sarf malzemeleri ile değişen ve gelişen pazara öncü olma misyonumuzu koruduk ve bu gayreti koruyacağız.

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki müşterilerimizin güven ve tercihleri bizleri daha iyi daha kaliteli ve daha zengin alternatif çözümleri üretmemize sevk etmektedir ve bundan onur duymaktayız.

 

Shrink makine üretimi, shrink film, pvc shrink, poliolefin film, ambalaj ve fleksibl film ambalaj makinelerinde 28 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ile daima yeniliklerin öncüsü olduk.

Ar-ge ve tasarım ile gücümüzü her zaman yenilendik. Kalite anlayışımızla sürekliliği ilke edindik, Kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyat ve hizmetimizle tüm ihtiyaç sahibi sektörlerin ve kullanıcıların yanında olduk.

Shrink ambalaj makinelerimiz ve bu sistemlere bağlı otomasyon üniteleri ile her zaman mükemmeli arıyoruz.